הנבחרים - משחק גיבורי-על

זמינות: קיים במלאי
₪450.00

תיאור

"הנבחרים"​ הוא מודל טיפולי -משחקי מיוחד עבור ילדים החווים קשיים מגוונים, ממש כמו הגיבורים והגיבורות המככבים בו. המשחק מהווה כלי מרכזי בתכניות החברתיות שלנו, בלעדית וייחודית למרכז "גלגל הצלחה". 


הכירו גיבורי על מיוחדים, ובעצם מה שמיוחד בהם זה שהם אינם מושלמים:


פיוז המתמודד עם התקפי זעם,

אייז שעושה הכל כדי להרחיק ממנה אנשים,

גורדין שאוהב להשתובב ולפעמים נהנה להפעיל את כוחו סתם על אחרים,

עמנואל הביישן, שמעדיף להסתתר מאחורי מסך המחשב מאשר לנהל שיחה עם אנשים,

ארטרה שנלחצת במקומות סגורים או הומי אדם,

טנג'יר שבחר בדרך משלו ששונה מדרכו של אביו,

גיימר שחוטא בשחצנות, מתקשה לדחות סיפוקים וכל הזמן משעמם לו, וצדק שהגיע הנה מכוכב אחר ולא מבין התנהגות חברתית של בני אדם - אי ציות לכללים וחוקים נשמע לו דבר מאד מוזר!


במשחק הילדים עוברים מסע גיבור מעצים ומאתגר, בו כל משתתף יכול להחליט אם לצעוד לבדו במסע, או לבחור להיות חלק מהקבוצה. לאורך המשחק המשתתפים מתמודדים עם רווח והפסד לעתים קרובות ודרך המסעות שעוברים, מחזקים את המיומנויות החברתיות, יכולת התמודדות עם תסכול ושליטה עצמית. דרך המשחק הילדים למדים מהו קושי? כיצד הגיבורים במשחק מתמודדים עם קושי וכיצד אני יכול להתמודד עמו? הדבר מעורר פיתוח מודעות עצמית לקשיים ודרכי התמודדות. התעמקות בסיפורי המקור של כל אחד מגיבורי העל (בחוברת המשחק) טרם המשחק מעוררת שיח והזדהות עם הדמויות. 
שימו לב! העצמת ילדים באמצעות גיבורי על בגישת אייל גל, מהווה פלטפורמה ייחודית וראשונה מסוגה בעבודה עם ילדים וכל הזכויות לשימוש המסחרי שלה שמורות לאייל גל ו/או "גלגל הצלחה". ניתן לרכוש לשימוש אישי/ביתי שאיננו מסחרי. כל העושה בכלי גלגל הצלחה שימוש לצורך מסחרי, רווחי ופרסומי, חשוף לתביעות על הפרת זכויות יוצרים ורוחניים.דגם: הנבחרים-משחק-גיבורי-על