המארז המלא - כל ערכות גלגל הצלחה במקום אחד!

זמינות: קיים במלאי
₪952.00
₪699.00

תיאור

במארז השלם ניתן למצוא את כל הכלים יחדיו במחיר מיוחד!

1) הספר "ילדי ההליקופטר", הפורש בפני הרוכש את גישתו החינוכית של אייל גל, מייסד "גלגל הצלחה", מרחיב על שיטת העבודה הטיפולית - חברתית דרך קבוצות חברתיות, והסברים רחבים בתחום חיזוק תחושת מסוגלות עצמית ופיתוח כישורים חברתיים לילדים.
2) משחק "הנבחרים" - מודל גיבורי העל המפתח מודעות עצמית לקושי, התמודדות עם רווח והפסד, מחזק חוסן רגשי ושליטה עצמית ועושה את זה דרך משחק חוויתי ומאתגר!
3) ערכת "מה שקרה" - מודל קבלת ההחלטות המסייע לילדים בהבנה וניתוח של מצבים חברתיים (24 קלפי מקרה) בהתאם ל-3 אפשרויות בחירה (בחירת הלב, כללי המקום והדבר הנכון לעשות) והשלכות לבחירות.
4) 3 סטים (17 אסימונים בסט) של "אסימוני הכוחות הפנימיים" המפתחים כישורים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים בהתאם לתכנית הביתית הכתובה בדף ההסבר המצורף. הילדים משתמשים בכישורים (כוחות) ואתם מעניקים להם כוחות אותם הם צוברים ועימם יכולים לרכוש חוויות.
את כל הכלים תמצאו בספר, אך לצד כל כלי יש גם דף עזר המרחיב על הכלי ודרך העבודה עמו. המארז הזה הוא אוצר אמיתי! אוצר שמסייע להורים ולילדים כבר 8 שנים במסגרת החברתית של מרכז "גלגל הצלחה" והיום לראשונה הוא משווק גם למי שלא השתתף מעולם בתכנית "גלגל הצלחה".

בונוס שנוסף לאחרונה למארז - קומיקס הנבחרים! 
סרטון - https://www.facebook.com/reel/1098282218186094
* הערכות במארז עבור הורים וצוותי חינוך מוסדיים בלבד, ולא עבור קהל המטפלים והמטפלות במגזר הפרטי ולא עבור ספקי תכניות לבתי ספר. שימוש מסחרי שאיננו מטעם מרכז "גלגל הצלחה" מהווה הפרה של זכויות היוצרים. כל הזכויות שמורות ©


דגם: המארז-המלא-כל-המוצרים-במארז-אחד